Lista życzeń
kontakt:

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące zamówien, reklamacji czy wymiany prosimy kierować na biuro@korzawood.pl lub przez podany formularz kontaktowy.

Informacje o wysyłce i płatnościach znajdziesz w dziale Dostawa i płatności.

GODZINY OTWARCIA/KONTAKTU

Poniedziałek – Piątek, od 8:00 do 20:00

tel. 693 609 832

Jeśli nie odbieramy połączenia to znaczy że akurat pracujemy w naszym warsztacie nad realizacją kolejnych produktów. Napisz do nas maila lub sms – skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe. 

biuro@korzawood.pl

F A Q

Natychmiast po wysłaniu przez nas Twojego zamówienia otrzymujesz od nas  wiadomość e-mail z informacją o numerze nadanej paczki. W zależności od wybranego sposobu dostawy możesz po numerze przesyłki śledzić ją w serwisie Inpost lub w serwisie Poczty Polskiej.

Aby zwrócić produkt, zgodnie z prawem do odstąpienia od umowy zawartej przez internet w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki poinformuj nas o chęci dokonania zwrotu na adres: biuro@korzawood.pl, a następnie odeślij zakupiony wcześniej towar.
  1. Pamiętaj, aby odsyłany towar był nowynieużywany, w takim stanie jak został otrzymany od nas, z nieodciętymi metkami, pozbawiony zabrudzeń i w nieuszkodzonym opakowaniu (drewniane opakowanie/pudełko Korza Wood stanowi integralną część produktu).
  2. W ciągu maksymalnie 14 dni od daty odebrania przesyłki, otrzymasz od nas zwrot płatności na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.
  3. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w przypadku produktów przygotowanych przez nas na indywidualne zamówienie. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://korzawood.pl/reklamacje-i-zwroty

W celu anulowania lub zmiany zamówienia skontaktuj się z nami mailowo na adres: biuro@korzawood.pl. W trybie indywidualnym pomożemy Ci dokonać zmiany/anulowania zamówienia.

Na chwilę obecną nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, jednak pojawiamy się na targach rękodzieła, biżuterii, itp. gdzie można fizycznie obejrzeć nasze wyroby. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o naszej planowanej obecności na targach obserwuj nas na Facebooku i/lub Instagramie.

Jeśli produkt, który chcesz zamówić ma status wyprzedane/dostępne na zamówienie – napisz do nas na adres biuro@korzawood.pl. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie podobny produkt na zamówienie indywidualne. Ponieważ w przyrodzie nie ma dwóch identycznych kawałków drewna, kwiatów ani kamieni, pomimo zastosowania tych samych materiałów produkt nie będzie identyczny – wynika to również z tego, że nasze produkty tworzymy ręcznie, nie stosując żadnych gotowych form ani szablonów. Dzięki temu możemy dać Ci 100% gwarancję niepowtarzalności.

Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie produkt na indywidualne zamówienie. Może być to produkt podobny do tych, które oferujemy w naszym sklepie (np. w innym rozmiarze lub podobny do produktu, który został już wyprzedany), możemy również przygotować dla Ciebie coś absolutnie nowego – również według Twojego projektu. Złożenie zamówienia indywidualnego jest proste – napisz do nas na adres: biuro@korzawood.pl. W mailu napisz jaki produkt Cię interesuje lub opisz nam swój pomysł.  Skontaktujemy się z Tobą w możliwie jak najkrótszym czasie. Na wykonanie produktu na zamówienie specjalne potrzebujemy około 3-4 tygodnie. Taki czas oczekiwania wynika m.in. z kwestii technologicznych oraz ilości zamówień. Przygotowanie produktów na zamówienie indywidualne rozpoczynamy po otrzymaniu wpłaty zaliczki w wysokości 50% ceny na nasz rachunek bankowy. Ceny produktów na zamówienie są takie same jak ceny w naszym sklepie internetowym. W przypadku zamówień według indywidualnego projektu cena zostanie potwierdzona mailowo.

Pytania?

    ZAWARTOŚĆ KOSZYKA 0