Lista życzeń

kontakt:

Kontakt

GODZINY OTWARCIA/KONTAKTU

F A Q

Natychmiast po wysłaniu przez nas Twojego zamówienia otrzymujesz od nas  wiadomość e-mail z informacją o numerze nadanej paczki. W zależności od wybranego sposobu dostawy możesz po numerze przesyłki śledzić ją w serwisie Inpost lub w serwisie Poczty Polskiej.

Aby zwrócić produkt, zgodnie z prawem do odstąpienia od umowy zawartej przez internet w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki poinformuj nas o chęci dokonania zwrotu na adres: biuro@korzawood.pl, a następnie odeślij zakupiony wcześniej towar.
 1. Pamiętaj, aby odsyłany towar był nowynieużywany, w takim stanie jak został otrzymany od nas, z nieodciętymi metkami, pozbawiony zabrudzeń i w nieuszkodzonym opakowaniu (drewniane opakowanie/pudełko Korza Wood stanowi integralną część produktu).
 2. W ciągu maksymalnie 14 dni od daty odebrania przesyłki, otrzymasz od nas zwrot płatności na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.
 3. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w przypadku produktów przygotowanych przez nas na indywidualne zamówienie. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://korzawood.pl/reklamacje-i-zwroty

W celu anulowania lub zmiany zamówienia skontaktuj się z nami mailowo na adres: biuro@korzawood.pl. W trybie indywidualnym pomożemy Ci dokonać zmiany/anulowania zamówienia.

Na chwilę obecną nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, jednak pojawiamy się na targach rękodzieła, biżuterii, itp. gdzie można fizycznie obejrzeć nasze wyroby. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o naszej planowanej obecności na targach obserwuj nas na Facebooku i/lub Instagramie.

Jeśli produkt, który chcesz zamówić ma status wyprzedane/dostępne na zamówienie – napisz do nas na adres biuro@korzawood.pl. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie podobny produkt na zamówienie indywidualne. Ponieważ w przyrodzie nie ma dwóch identycznych kawałków drewna, kwiatów ani kamieni, pomimo zastosowania tych samych materiałów produkt nie będzie identyczny – wynika to również z tego, że nasze produkty tworzymy ręcznie, nie stosując żadnych gotowych form ani szablonów. Dzięki temu możemy dać Ci 100% gwarancję niepowtarzalności.

Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie produkt na indywidualne zamówienie. Może być to produkt podobny do tych, które oferujemy w naszym sklepie (np. w innym rozmiarze lub podobny do produktu, który został już wyprzedany), możemy również przygotować dla Ciebie coś absolutnie nowego – również według Twojego projektu. Złożenie zamówienia indywidualnego jest proste – napisz do nas na adres: biuro@korzawood.pl. W mailu napisz jaki produkt Cię interesuje lub opisz nam swój pomysł.  Skontaktujemy się z Tobą w możliwie jak najkrótszym czasie. Na wykonanie produktu na zamówienie specjalne potrzebujemy około 3-4 tygodnie. Taki czas oczekiwania wynika m.in. z kwestii technologicznych oraz ilości zamówień. Przygotowanie produktów na zamówienie indywidualne rozpoczynamy po otrzymaniu wpłaty zaliczki w wysokości 50% ceny na nasz rachunek bankowy. Ceny produktów na zamówienie są takie same jak ceny w naszym sklepie internetowym. W przypadku zamówień według indywidualnego projektu cena zostanie potwierdzona mailowo.

Pytania?

  MOJE KONTO
  Lista życzeń

  Lista życzeń

  Login

  Create an account

  Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

  Password Recovery

  Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

  ZAWARTOŚĆ KOSZYKA 0