Lista życzeń

kontakt:

Reklamacje i zwroty

Procedura reklamacji produktu:

Jeżeli jesteś zainteresowany/a reklamacją produktu, przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję:

 1. Napisz do nas na maila (biuro@korzawood.pl), w którym opiszesz co dokładnie stało się z produktem. Jeśli to możliwe – załącz zdjęcia, które zobrazują wadę produktu.
 2. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem, a także nie zwracamy środków za wysyłkę do nas reklamowanego produktu.
 3. Zwrot środków zostanie zrealizowany tak szybko, jak to możliwe, nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
 4. W przypadku reklamacji produktów wysłanych za granicę, warunki zwrotu ustalimy indywidualnie, podczas korespondencji z Tobą.
 5. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji otrzymasz zwrot płatności na wskazane przez Ciebie konto.

Zasady zwrotu:

 1. Zwrotu towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki od Korza Wood.
 2. Przed upływem tego terminu wyślij do nas zakupiony wcześniej towar lub poinformuj nas o chęci dokonania zwrotu na adres e-mail: biuro@korzawood.pl, a następnie odeślij zakupiony wcześniej towar.
 3. Pamiętaj, aby odsyłany towar był nowynieużywany, w takim stanie jak otrzymałaś go od Korza Wood, z nieodciętymi metkami, pozbawiony zabrudzeń w nieuszkodzonym opakowaniu ( drewniane opakowanie/pudełko Korza Wood stanowi integralną część produktu ).
 4. W ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, otrzymasz od nas zwrot płatności.
 5. Zwrócimy Ci równowartość ceny odesłanego towaru, a także jeśli wybrałeś opcję płatnej dostawy ze sklepu na Twój adres – koszty przesyłki (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Zamawiającego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez Korza Wood).
 6. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
MOJE KONTO
Lista życzeń

Lista życzeń

Login

Create an account

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ZAWARTOŚĆ KOSZYKA 0