Lista życzeń
kontakt:

O nas

Nasza historia...

…zaczęła się, jak w wielu innych historiach, od “przypadku”. 

O nas

Początki i teraźniejszość

Miłość do drewna i natury była w nas od zawsze. Chęć do podejmowania samodzielnych prób eksperymentowania z obróbką drewna również. Z drewna zrobiliśmy własnoręcznie wszystkie meble w naszym pierwszym własnym mieszkaniu, elementy wyposażenia wnętrz dla znajomych, oraz biżuterię którą ja sama noszę – ponieważ jest unikalna, niepowtarzalna i wyjątkowa – bo natura daje naprawdę niesamowitą moc możliwości. Z czasem nasz garaż stał się naszym warsztatem, który na początek wyposażyliśmy w kilka podstawowych maszyn, takich jak m.in. tokarka, szlifierka i piła do drewna i postanowiliśmy zacząć robić w nim również biżuterię – początkowo dla znajomych i przyjaciół, a obecnie dla wszystkich tych dla których ważne jest to, że noszą coś niepowtarzalnego, wykonanego ręcznie i zrobionego z naturalnych składników.


Kochamy eksperymenty z drewnem i innymi naturalnymi materiałami, więc nie boimy się próbować różnych nowych połączeń. Wierzymy w to, że każdy chce być wyjątkowy – naszym celem jest tworzenie naturalnej i niepowtarzalnej biżuterii, zarówno codziennej jak i eleganckiej, bo przecież nietuzinkowe dodatki mogą również doskonale dodać „pazura” do stylizacji typowo biznesowych.

 


 

Staramy się o to, aby stale rozwijać naszą ofertę – zarówno pod względem gatunków drewna z których korzystamy, jak również pod względem różnorodności kombinacji i połączeń materiałów, które oferuje nam natura: mech, kamienie, kwiaty. Za każdym razem efekt końcowy jest jedyny w swoim rodzaju i nie ma drugiego identycznego egzemplarza na całym świecie.
Naszym celem i misją jest to, aby w jak największym stopniu wykorzystywać naturalne i ekologiczne materiały, które są bezpieczne dla skóry oraz antyalergiczne. Dlatego wszystkie nasze wyroby zabezpieczone są w całości żywicą, która również wzmacnia ich trwałość.

 

ZAWARTOŚĆ KOSZYKA 0